pcآموزش هابازی

چگونه آهنگ‌های خود را وارد GTA V کنیم؟

همانند بازیهای قبلی GTA، نسخه‌ی PC پنجمین عنوان از این سری نیز به شما امکان درست‌کردن ایستگاه رادیویی دلخواهتان را با موسیقی‌های خودتان بسازید.

پس از نصب بازی،فولدری به نام Rockstar Games در فولدر Documents ویندوزتان خواهید داشت. در آنجا فولدری مخصوص GTA V خواهید داشت، و در درون آن، فولدری خالی به نام User Music وجود خواهد داشت (آدرسی شبیه C:\Users\YOUR USERNAME\Documents\Rockstar Games\GTA V\User Music). از این به بعد به راحتی می‌توانید موزیک مورد علاقه خودتان را کپی و در این فولدر بریزید. MP3، یکی از فرمت‌های قابل قبول خواهد بود.

پس از این کار، وارد بازی شوید و در منوی تنظیمات، در بخش Audio، گزینه‌ی اسکن سریع برای موزیک (Perform Quick Scan for Music) و اسکن کامل موزیک (Perform Full Scan for Music) را خواهید دید. هنوز فرق این دو گزینه مشخص نیست؛ اما بر روی هر یک کلیک کنید، یک ایستگاه رادیویی از فولدر آهنگ‌های شما درست خواهد شد. در پایین این دو گزینه، گزینه دیگری به نام Self Radio Mode قرار دارد که با کلیک بر روی آن می‌توانید ترتیب پخش آهنگ‌ها را مشخص کنید.

 

پس از تاخیرهای مختلف، GTA V نهایتاً دیروز و امروز در سراسر دنیا عرضه شد تا هواداران این بازی بتوانند کامل‌ترین نسخه‌ از این بازی را تجربه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن