pcآموزش هااخباربازی

Call of Duty: Black Ops 4، برخی از کاربران از بازگشت جناحها 2 درخواست می کنند

Call of Duty: Black Ops 4 عنوان سالانه جدید سری است و از اکتبر در PlayStation 4، Xbox One و PC در دسترس خواهد بود. در حالی که منتظر ارائه رسمی و دقیق تر است، با توجه به اینکه در حال حاضر ما خیلی کم می دانیم، برخی از کاربران با تخیل به سفر می روند. اما پس از همه، حتی بعد از همه: پس از تصور اینکه چه چیزی میتواند شامل عنوان Collector باشد، بعضی از آنها فقط از بازگشت مجدد فریسیها درخواست می کنند.

Call of Duty 4، Modern Warfare 2، Modern Warfare 3، World at War، Black Ops و Black Ops 2 تمام جناح های چندگانه را در بخش چند نفره داشته اند. با توجه به کاربر CharlieOscarDelta از Reddit، این فقط یک خوب بود: در هر بازی مشخص شده است، موضوعات مختلف در مورد پیروزی یا شکست، به طور خلاصه مجموعه ای از مجموعه هایی که عنوان را متنوع تر ساخته و جو را جالب تر کرده است. اما در عملیات سیاه 3 فارتیست ها حذف شدند.

همه ی شرکت کنندگان در بحث به او می اندیشند، جزئیات قطعا ارزش توجه دارند. چه Activision در مسیر Call of Duty: Black Ops 4 می آید؟ خواهیم دید آیا واقعا نیاز دارید که آنها را دوباره معرفی کنید یا حتی بدون آنها احساس خوبی داشته باشید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن