fifapcبازی

راهنمای FIFA 18 حالت حرفه ای – مذاکره قراردادها، موفقیت آمیز بودن، و خرید بهترین بازیکنان

سیستم انتقال جدید فیفا 18

نقل و انتقالات در فیفا 18 تغییر زیادی کرده است. در حالیکه در گذشته شما فقط می توانید پرس و جو کنید و ایمیل دریافت کنید در صورتی که قبول شد، اکنون چیزهای خیلی پیشرفته تر است. شما هم اکنون می توانید با نماینده تیم دیگری سر و کله بزنید و اطلاعات مربوط به انتقال را شامل می شود، از جمله موارد فروش و مبادلات پخش کننده.

با این که از راه و هزینه اتخاذ شده توافق شده است، بازیکن را به اتاق می آورید و در مورد قراردادی که می خواهید او را ارائه می دهید، و تمام هزینه ها و مقررات مربوط به آن، صحبت کنید. این بسیار واقع گرایانه و همه جانبه است، اما کمی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین اگر شما پاداش عملکرد خود را از شرایط فروش خود را نمی دانید، به عنوان شما را از طریق سیستم مذاکره انتقال جدید FIFA 18 راهنمایی می کنیم.

مبانی ساخت یک انتقال

سیستم انتقال ممکن است جدید باشد، اما لازم نیست پیچیده شود. بیایید نگاهی به مثال بزنیم.

در اینجا یک تیم برای یکی از بازیکنان من پیشنهاد داده است. بخش سبز در سمت راست به ما می گوید که ما چقدر می توانیم انتظار داشته باشیم که او را به فروش برسانیم. همانطور که پیشنهاد تیم دیگر در این محدوده قرار دارد – و به این دلیل که بازیکن جانباز است که احتمالا مدت زمان زیادی بازی را دریافت نخواهد کرد – ما ذهن او را برای مقدار ارائه شده فروش نمی کنیم.

بنابراین همه ما باید انجام دهیم این است که انتخاب کنید “نمایش اقدامات”، و سپس انتخاب “پذیرش پیشنهاد” را انتخاب کنید. بازیکن اکنون قرارداد را با تیم دیگری مذاکره خواهد کرد و سپس معامله باید انجام شود. ساده.

اعطای انتقال به دستیار شما

اگر میخواهید یک بازیکن را خریداری کنید یا برای فروش یک بازیکن بهتر از آن استفاده کنید، اما زمان (یا تمایل) را به طور کامل به سیستم انتقال جدید نروید، همیشه می توانید انتقال را به دستیار خود منتقل کنید.

این بسیار ساده است و تا حدودی شبیه به شیوه انتقال در نسخه قبلی بازی است. شما به سادگی به دستیار خود بگویید چه قیمت برای شروع قیمت و چه قیمت آن او نباید زیر، و سپس او را به راه خود را ارسال کنید. او پس از حدود چهار روز به جزئیات مربوط به انتقالش می پردازد (البته او موفق شد).

شما هنوز در مورد تصویب یا رد قراردادهای نقل و انتقالات خود نهایت قضاوت می کنید و اگر بتوانید معامله خود را به اندازه کافی خوب بدانید، می توانید با خود تیم مذاکره کنید.

مهمترین چیز این است که هنگام خرید یک بازیکن مطمئن شوید که قبل از ارسال یک انتقال به دستیار خود، او را کاملا از بین ببرید. این به این دلیل است که ترس شما به شما ارزیابی می دهد که چقدر باید برای بازیکن پیشنهاد دهید – بدون اطلاع از این، شما به کور می روید.

شما در واقع می توانید پیشنهادات زیر حداقل مقدار مورد نیاز شما را شروع کنید. پراکنده می تواند اشتباه باشد و دستیار شما همیشه می تواند پیشنهاد خود را افزایش دهد، اگر تیم دیگری نمی خواهد چنین کم و زیاد کند. اما به این معناست که می توانید معامله ای بهتر را انجام دهید، مگر اینکه فقط از مقادیر پیشفرض پیشنهادی خود استفاده کنید.

با این حال، همیشه بهتر است که به دستیار شما منتقل شود. برای یک چیز، او همیشه در هنگام فروش بازیکنان یک بند فروش را وارد نخواهد کرد. اگر شما یک جوان بسیار متعهد را تخلیه می کنید، حتی 10٪ تخفیف فروش می تواند شما را خوش طعم مناسب و معقول اگر باشگاه جدید خود را تا به حال تصمیم به فروش او. شما ممکن است بخواهید که دستیار خود را فراموش کنید و فراموش کنید آن را به قرارداد اضافه کنید، پس بیایید نگاهی به انجام معاملات خودمان داشته باشیم.

اداره خودتان را انتقال می دهد

اگر تصميم بگيريد که خودتان را اداره کنيد، کنترل کاملي از آنچه را که طرف مقابل ارائه مي دهيد و آنچه را که قبلا دريافت کرده ايد کنترل کامل خواهيد کرد. این به این معنی است که باید توجه زیادی داشته باشید و بسیاری از ویژگیهای جدید برای یادگیری در مورد آن وجود دارد. در اینجا برخی از موارد مهم در نظر گرفتن هزینه انتقال اولیه با تیم دیگر در نظر گرفته شده است:

• بند آزاد اگر یک تیم خودداری به مقابله با شما، و یا شما فقط می خواهید برای دریافت همه چیز به سرعت انجام می شود، شما می توانید بند آزادی یک بازیکن پرداخت، به شما اجازه دور زدن مذاکرات با باشگاه های دیگر. هر بازیکن هر یک را ندارد و اغلب آنها عادلانه تر از قیمت است که می توانید از مذاکرات چهره به چهره دریافت کنید. ما در این راهنما جزئیات بیشتر را در مورد جزئیات منتشر می کنیم.

• مخارج انتقال. ساده ترین راه خرید و فروش این است که با یک تیم دیگر با هزینه تخت موافقت کنید. استفاده از تخمین ارزش پراکنده خود را به عنوان یک راهنما، اما، همانطور که قبلا ذکر شد، شما مجبور به بستن آن نیستید.

• پخش مبادله اگر پول زیادی برای انتقال پول ندارید، می توانید یکی از بازیکنان خود را برای یکی در تیم دیگری مبادله کنید. طرف دیگر به شما خواهد گفت که چه نوع بازیکن شما به دنبال آن هستید، در صورتی که آنها در وهله اول به یک مبادله مبادله ای علاقه مند هستند. با این حال، به طور تصادفی یک بازیکن ارائه نمی دهد که ارزش بیشتری نسبت به بازیکن دیگر تیم داشته باشد، زیرا شما می توانید قرارداد خام را دریافت کنید.

• بخش فروش این یک عنصر بسیار حساس به متن است که انتقال را انجام می دهد. اگر شما در حال خرید یک بازیکن امیدوار کننده، شما ممکن است قادر به کاهش پرداخت اولیه در ازای یک بند فروش در، بدین معنی که برخی از ارزش فروش این بازیکن اگر شما در نهایت از شر او خلاص. اگر با این حال، این بازیکن در سوال این است که به احتمال زیاد برای پول زیادی در آینده به فروش می رسد (مانند بازیکنی است که گذشته به اوج خود)، یک بند فروش در خواهد خیلی از انگیزه ای برای طرف دیگر باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن