اخباربازی

خداب جنگ بهترین پیچ و تاب را در دید ساده پنهان می کند

God of War یک لحظه Keyser Söze را در صحنه نهایی خود می کشد اما پیچ و تاب خیلی سریع اتفاق می افتد، شما ممکن است آن را از دست ندهید.

این قطعه حاوی spoilers مربوط به پایان داستان بازی است. اگر خدای جنگ را کامل نکرده اید ، برای این که بعدا آن را پاکت بگذارید، احساس رایگان کنید. اگر شما این بازی را به پایان رسانده اید، احتمالا می دانید که من در مورد آن صحبت می کنم.

نه، من در مورد تیغه هرج و مرج صحبت نمی کنم من در مورد طلا صحبت می کنم. در طول ماجراجویی، کراتوس و بازیکن به جنگل ها، کوه ها و دره های دریاچه با نیشکر و لکه های رنگ طلایی هدایت می شوند. اولین تصویر این رنگ است، به شکل یک دست چاپ، بر روی تنه درخت قدیمی است. کرتوس درخت را سقوط می کند و از چوب برای ساختن کوره استفاده می کند که همسر مرحومش فای را به بخشی از خاکستر کاهش می دهد. او و پسرش آترئوس این خاکستر را به بالاترین قله سرزمینشان می رسانند و به آرزوی نهایی فای احترام می گذارند.

اکثر بازی های ویدئویی از تنوع این زبان بصری استفاده می کنند. در غیر این صورت تنظیمات واقع گرایانه فلش های اسپری بر روی دیوارها رنگ می زنند و به شما می گویند کجا بروید. بازی های دیگر ظریف تر هستند، فقط قرار دادن چراغ در مسیر شما باید برای پیشرفت، هدایت چشم بازیکنان از یک نقطه روشن به بعد. بنابراین اگرچه خداوند جنگ یک رویکرد طبیعت گرایانه را با دنیای خود به دست می آورد، غریزه این است که فرض کنیم تمام این رنگ طلا در سطح متعادلی وجود داشته باشد. مطمئنا، این در جهان است، اما واقعا سازندگان بازی به ما می گویند که در آن آینده چه سرانجامی خواهند داشت.

 

طلا به این منظور خدمت می کند، اما این نیز از طریق داستان توجیه می شود. این بدان معنا است که در جهان به دلایلی بسیار وجود دارد. وقتی که جفت ارز به این قله رسیدن رسیدیم، متوجه می شویم که فای، سفر کامل شوهر و پسرش را پیشگویی کرده است. در حقیقت، او گام هایی برای اطمینان از رسیدن به مقصد خود، با تکمیل دید خود با ایجاد راه طلایی گرفته است. دست چاپ بر روی درختی که خمیر فای را ایجاد می کند و Kratos، Atreus و بازیکن را در سفر خود می فرستد، این خود اوست.

گفت: “برای من، این برجسته است که فای آن شخصیت فوق العاده قدرتمند و تقریبا همه جا هست”، گفت: خدا از جنگ کارگردان کوری Barlog، زمانی که در مورد آشکار خواسته می شود. “نه فقط برای کراتوس و آتیروس بلکه برای بازیکن.او هر گام راه را داشت. پیش از آنکه این کار را انجام دهد، راه را طی کرد. “

این یک پیچ و تاب هوشمند است، با استفاده از انتظارات ما در برابر ما، اجازه می دهد سازندگان پنهان بزرگ نشان می دهد بازی درست در مقابل ما. فای در مقدمه بازی ظاهر می شود ، اما افشا به عمق و آژانس بیشتری می دهد. او به عنوان یک عذرخواهی برای شروع بازی، به سادگی نمی افتاد. او یک زندگی غنی را زندگی کرد و اقدام کرد که اگر رها شود، می تواند داستان را تحریف کند.

در گذشته، سونی با استفاده از DLC برای بازخوانی پسوندهای شخصیتهای جانبی استفاده کرده است. با رنگ طلای آشکار می شود، من بیشتر از ماجراهای کراتا فاصله می گیرم اما زمان با فای است. رنگ طلا تنها مسیری برای کراتوس نیست، این بقایای یک سفر هیجان انگیز به خودی است – من امیدوارم که بتوانیم ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن