pcآموزش هااخباربازی

آیا آدمکش بعدی Assassin’s Creed در سال 2019 وارد خواهد شد و آیا آن را در یونان باستان تنظیم خواهد کرد؟

پس از کاهش علاقه مند شده به سندیکا، به نظر می رسد که Creed Assassin با توجه به ورود Origins، که احتمالا در آن سال بیشتر از توسعه و مکث از نقطه نظر برای به دست آوردن قدرت با این حمایت، با ادامه راه اندازی La Maledizione dei Faraoni نیز ادامه دارد.

این به این معنی است که احتمالا Ubisoft در حال حاضر در مورد حرکت بعدی این سریال فکر می کند و با وجود اینکه تنها اخیرا نظرسنجی بر روی ترجیحات ممکن برای محیط بعدی در حقیقت منتشر شده است. در واقع، فرضیه دوم به نظر می رسد به طور قطع یک وضعیت بسیار واقع گرایانه با توجه به ابعاد تولید. خب، طبق آنچه Comicbook دیروز گزارش داد، بر اساس هیچ منابع داخلی بهتر شناسایی نشده بود، Creed Assassin’s Creed بعدی پیش از این برای پاییز سال 2019 برنامه ریزی شده بود و در ابتدای سال 2017 تولید کامل خواهد شد.

واضح است که تنظیمات و ویژگی های بازی در حال حاضر به خوبی تاسیس شده است و همیشه با توجه به سایت مورد نظر Assassin’s Creed بعدی در یونان باستان تنظیم می شود. هیچ مدرکی خاص برای حمایت از این پایان نامه وجود ندارد فراتر از یک پیام قدیمی که در توییتر توسط مدیر هنری سریال، رافائل لاکوست، با عکس از Meteora در یونان فرستاده شده است، اما این احتمالا مربوط به یک تعطیلات بود در این محل در هر صورت، با توجه به شخصیت فانتزی تاریخی این مجموعه، غیرممکن است که چنین محدودهیی را حذف کنیم، بنابراین ما در مورد این موضوع نگاهی خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن